Każdy uczeń szkoły filmowej Warszawa ma okazję poszerzeniaAMA FILM ACADEMY – szkoła filmowa w Warszawie to miejsce wyjątkowe i cenione przez twórców w branży kinematograficznej. Szkoła została założona przez osoby związane z branżą filmową. Uczniowie zdobywają wiedzę i umiejętności praktyczne w idealnych wręcz warunkach wspartych nowoczesną technologią w dziedzinie filmu. Założycielem szkoły filmowej Warszawa był Piotr Lenart – osoba znana i powszechnie szanowana, człowiek, który na temat filmu posiada dużą wiedzę. Wielokrotnie pracował i wykładał w kraju i poza jego granicami.

W szkole filmowej wykładają czynni zawodowo twórcy głównie reżyserzy, scenarzyści, operatorzy, specjaliści od scenografii i kostiumów, technicy, asystenci filmowi i fachowcy od dźwięku, znawcy teorii filmu, znani aktorzy.

Każdy uczeń szkoły filmowej Warszawa ma okazję poszerzenia swojej wiedzy na temat reżyserii, gry aktorskiej, produkcji i postprodukcji filmu, sztuki operatorskiej, dźwięku i obrazu. Szkoła filmowa odkąd istnieje otwarta jest na potrzeby uczestników, którzy chcą poznać tajniki sztuki filmowej. Szkoła filmowa Warszawa to możliwość uczenia się na wybranym kierunku, ale i zdobywania wiedzy w ramach warsztatów i master class.

Zapraszamy do szkoły filmu wszystkich którzy chcą bliżej przyjrzeć się sztuce filmowej. Wiedza http://amafilmacademy.pl/szkola-filmowa-ama-warszawa/ i doświadczenie na pewno otworzą przed Wami wiele możliwości.

Najnowsze artykuły:

Top