W szkole filmowej wykładają czynni zawodowoAMA FILM ACADEMY – szkoła filmowa w Warszawie to miejsce wyjątkowe i cenione przez twórców w branży kinematograficznej. Szkoła została założona przez osoby pracujące od lat w branży kinematograficznej. Uczniowie zdobywają wiedzę i doświadczenie w idealnych wręcz warunkach wspartych najnowszymi rozwiązaniami technologicznymi w dziedzinie filmu. Pomysłodawcą szkoły filmowej Warszawa był Piotr Lenart – osoba znana i powszechnie szanowana, człowiek, który na temat filmu posiada ogromną wiedzę. Wielokrotnie pracował i wykładał w kraju i za granicą.

W szkole filmowej wykładają czynni zawodowo twórcy m.in. reżyserzy, scenarzyści, operatorzy, specjaliści od scenografii i kostiumów, technicy, asystenci filmowi i dźwiękowcy, teoretycy filmowi, znani aktorzy.

Każdy uczeń szkoły filmowej Warszawa ma szansę poszerzenia swojej wiedzy w zakresie reżyserii, gry aktorskiej, produkcji i postprodukcji filmowej, sztuki operatorskiej, dźwięku i obrazu. Szkoła filmowa odkąd istnieje otwarta jest na potrzeby wszystkich studentów, którzy pragną zgłębić tajemnice sztuki filmowej. Szkoła filmowa Warszawa to możliwość uczenia się na określonym kierunku, ale i zdobywania wiedzy w ramach warsztatów i master class.

Zapraszamy do http://amafilmacademy.pl/szkola-filmowa-ama-warszawa/ szkoły filmowej wszystkich którzy chcą bliżej przyjrzeć się sztuce filmowej. Wiedza i umiejętności praktyczne na pewno otworzą przed Wami wiele możliwości.

Najnowsze artykuły:

Top