Zapraszamy do szkoły filmu wszystkich którzyAMA FILM ACADEMY – szkoła filmowa w Warszawie to miejsce szczególne. Szkoła została powołana do życia przez osoby pracujące od lat w branży kinematograficznej. Uczestnicy zdobywają wiedzę i umiejętności praktyczne w komfortowych warunkach wspartych najnowszymi rozwiązaniami technologicznymi w dziedzinie filmu. Założycielem szkoły filmowej Warszawa był Piotr Lenart – osoba znana i powszechnie szanowana, człowiek, który na temat filmu posiada ogromną wiedzę. Wiele razy pracował i prowadził wykłady i warsztaty w kraju i poza jego granicami.

W szkole filmowej zajęcia prowadzą czynni zawodowo twórcy m.in. reżyserzy, scenarzyści, operatorzy, scenografowie, technicy, asystenci filmowi i fachowcy od dźwięku, znawcy teorii filmu, znani aktorzy.

Każdy uczeń szkoły filmowej Warszawa ma możliwość poszerzenia swojej wiedzy na temat reżyserowania, gry aktorskiej, produkcji i postprodukcji filmu, sztuki operatorskiej, dźwięku i obrazu. Szkoła filmowa od początku działalności otwarta jest na potrzeby słuchaczy, którzy pragną poznać tajniki sztuki filmowej. Szkoła filmowa Warszawa to możliwość studiowania na wybranym kierunku, ale i poszerzania horyzontów na warsztatach i w ramach szkoła filmowa master class.

Zapraszamy do szkoły filmu wszystkich którzy chcą bliżej przyjrzeć się sztuce filmowej. Wiedza i umiejętności praktyczne na pewno otworzą przed Wami wiele możliwości.

Najnowsze artykuły:

Top